KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15174129
nr 1517 4129
Rikard Lindström
(1882-1943), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1936, Lofoten. Olja på pannå, 40x44 cm, yttermått inklusive ram: 55x59 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:36:59
21/1 09:50:03
21/1 09:52:17